شرکت نرم افزاری یاس

شرکت نرم افزاری یاس با سابقه ۸ ساله در زمینه طراحی سایت و سئو، تولید و مشاوره نرم افزاری های توزیع شده در سطح کلان، راه اندازی و مشاور استارت آپ، ارائه بیزینس پلان و استراتژی بازاریابی برای کسب و کار های نوپا و حرفه ای آماده ارائه خدمت به شما عزیزان میباشد.

سفارش پروژهمشاوره رایگان
رشد کسب و کار

وب سایت شما ویترین بزرگ کسب و کار اینترنتی شماست. اگر میخواهید کاربرانتان خدمات و محصولات شما را بهتر ببینند و از شما خرید کنند پس باید ویترین خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ما به شما کمک می کنیم وب سایت خود را به شکلی کاربر پسند و کاملا حرفه ای پیاده سازی کنید. دانش و تجربه ی تیم برنامه نویسی و طراحی سایت رهام وب به شما کمک می کند در فضای فروش اینترنتی توانایی رقابت داشته باشید. سرعت ایجاد وب سایت های مختلف در جهان و ایران باورکردنی نیست. هرچه زودتر بتوانید در فضای آنلاین جایگاه کسب و کار خود را تثبیت کنید می توانید سهم بیشتری از بازارهای فروش آنلاین داشته باشید!

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

خدمات هاستینگ و دامنه

هاست ( host) در لغت به معنای میزبان می باشد ولی در زمینه ی سایت و اینترنت، به معنای فضای اختصاص داده شده به وب سایت، هاست گفته می شود. اگرمی خواهید برای شرکت خود سایت ایجاد نمایید ثبت یک نام برای سایت ضروری است به این نام دامنه یا می گویند.گروه نرم افزاری یاس با پشتیبانی کامل کلیه سرویسها با آپ تایم همیشگی و برخورداری از امنیت بالا آماده خدمت رسانی است

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

تنوع شرکت های طراحی اپ نسبت به شرکت های طراحی وب سایت کمتر است. دلیل آن هم این است که برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل پیچیدگی های خاص خود را دارد که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست. بنابراین برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای باید با دقت شرکت طراحی اپ مورد نظر را انتخاب کنید.ما با استفاده از برنامه نویسان با تجربه این اطمینان را برای شما فراهم کردیم.

طراحی سایت

تعداد شرکت‌های طراحی سایت زیاد است و نرخ تعرفه هر شرکت برای طراحی انواع وبسایت‌ها متنوع می باشد.این موضوع باعث می شود بسیاری از مشتریان در انتخاب شرکت معتبر طراحی سایت با شک و تردید مواجه شوند. اما چطور میتوان شرکتی را انتخاب کرد که با خیالی راحت طراحی سایتمان را به آن بسپاریم؟ شرکتی است که دارای نمونه کارهای واقعی و قابل قبول است.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود طبق این تعریف، دیجیتال مارکتینگ مفهوم نسبتاً جدیدی نیست، بلکه اولین بازاریابی دیجیتال صورت گرفته در دنیا مربوط می‌­شود به بیش از ۱۰۰ سال پیش. رادیو سال ۱۸۹۶ اختراع شده است. ۱۰ سال زمان برد تا رادیو به محصولی عمومی تبدیل شود و اکثر مردم آن را تهیه کنند